درباره برند انورسالار

ایجاد تحولی نو در صنعت پوشاک با ارائه محصولات و خدمات عالی و صادقانه

برند انورسالار در سال 1394 با هدف تولید کت و شلوار و پیراهن با کیفیت بالا در صنعت پوشاک کشور پا به عرصه نهاد. انورسالار ماموریت خود را طراحی و تولید بهترین نوع کت و شلوار،پیراهن و کفش به ایرانیان میداند که در کنار دانش دوخت و پارچه های با کیفیت بسیار بالا نیاز بخشی از جامعه را که طرفدار خرید کالای با کیفیت هستند تامین نماید.

ما در اینجا می‌کوشیم تا بتوانیم یک برند ایرانی با آرم فارسی را در جهان مطرح نماییم تا موجب غرور هموطنان‌مان در سراسر این کره خاکی گردیم.

هدف ما کسب رضایت خریداران از طریق راست گویی در فروش و صداقت در گفتار و نیز افزایش کیفیت محصولات تولیدی و خدمات بوده تا جلب رضایت کامل مشتریانمان را فراهم سازیم. کارنامه انورسالار آنچنان پر بار است که بسیاری از افراد تاثیرگذار جامعه ایران این لباس را بر تن دارند.

یکی از خدمات مجموعه انورسالار ارائه کت و شلوار و پیراهن‌های دست‌دوز بوده که مشتریان می‌توانند با مراجعه به شعبه فرمانیه تهران هرآنچه به سلیقه خود در نظر دارند با مشاوره تیم طراحی ما با بالاترین کیفیت سفارش دهند.

مجموعه انورسالار در حال حاضر یکی از خلاق‌ترین و بهترین مجموعه‌ها در صنعت مد کشور می‌باشد.

ارزش‌های مجموعه:

-اعتقاد راسخ به خداوند و کسب سود از کاری که به نفع بشریت است.
-خدمت به مشتری با خدمات خاص و نگاه خیال پردازانه.
-هیچ گاه قانع نشدن و سخت کوشی
-برانگیختن نوآوری ها و خلاقیت افراد و بهره‌وری افراد و خود بهسازی مستمر
-ارتقاء فرهنگ و جایگاه ملی ایران در صنعت پوشاک
-سعی در پیشگامی و انجام کارهای غیر ممکن
-ایجاد اشتغال بیشتر و کمک به انسان‌ها و کودکان از سود ایجاد شده

امروزه ‌‌بيشتر مردمان جهان، پوشاك كهن خود را به دليل دست و پاگير بودن كنار گذاشته‌اند و اكنون پوشاكي را بر تن مي‌كنند كه هم زيبا و هم راحت باشد. با وجود اين، برخي از پوشاك‌ كهن به دليل آن كه در همان روزگاران كهن دو ويژگي زيبايي و راحتي را با خود داشته‌اند همچنان ماندگار شده‌اند و خواهان دارند.